Даруймо людям віру у добро

Другий рік поспіль за поданням територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) наша міська благодійниця Марія Шабаліна бере участь у Національному конкурсі «Благодійна Україна», який проходить під гаслом: «Даруймо людям віру у добро». У квітні Марію Шабаліну було нагороджено Дипломом учасника Національного конкурсу «Благодійна Україна-2020».

На період карантинних заходів та осінньо-зимовий період терцентр разом з Марією організували роздачу гарячих обідів для людей без постійного місця проживання, одиноким особам пенсійного віку та особам з інвалідністю. Щочетверга Марія на власному авто за будь-якої погоди привозить обіди у визначене місце, де на неї вже чекають. Кожен бажаючий може взяти запаковані приготовані страви з собою або передати тим, хто за станом здоров’я не зміг прийти особисто.

Марія Шабаліна – людина з добрим серцем, яка за покликом своєї душі завжди прийде на допомогу ближньому. Це звичайна українська жінка, зі своїми особистими проблемами, має сім’ю і виховує, крім того, ще й трьох дітей як опікун. Без жодних зобов’язань, безкорисливо, за власні кошти, Марія готує вдома для нужденних. Не кожен спромігся б взяти на себе таку відповідальність. Ми вдячні Марії за її доброту, милосердя, чуйність, а від людей найбільша подяка – це тепла й щира усмішка та чарівне слово «ДЯКУЮ».

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)