«Дарунки мудрої Сови» в яслах-садку «Черемушки»

Початок  навчання  в школі – один із найбільш складних і відповідальних моментів у житті дітей як у соціально-психологічному, педагогічному, так і у фізіологічному та фізичному плані.

Підготовка дітей дошкільного віку до успішного навчання в школі – пріоритетне завдання, яке набуває особливої актуальності. Тому одним із головних завдань ДНЗ ясел-садка №8  Новокаховської міської ради є реалізація принципу наступності між дошкільною та початковою ланками освіти. Для реалізації цього завдання була проведена низка   заходів у співпраці ДНЗ я/с №8 (завідувач Тихонова З.М.)  і загальноосвітньої  школи  №10 (директор Коткіна Т.В.).IMG_8318

14 травня в ДНЗ ясел-садка №8  відбулось інтегроване заняття «Дарунки мудрої Сови», на якому були присутні гості: директор ЗОШ №10 Коткіна Т.В., завуч ЗОШ №10 Нелепенко Т.П., психолог Одальчук Ю.В., та вчителі початкових класів – Шальнова Н.П., Шабурда Л.В., Мартиненко О.А.

 Діти старшої групи  разом із вихователем Рудською Жанною Миколаївною виконували цікаві завдання, які отримали через інформаційне відео-повідомлення від «мудрої Сови». За допомогою інтерактивних вправ та дидактичних ігор:  «Бліц-опитування з мікрофоном», «Математична скарбничка», «Цифрова доріжка», «Прогноз погоди на сьогодні», «Завдання зашифрованої букви» (схеми речень, звуковий аналіз слів, поділ слів на склади, друкування власних імен на візитній картці) діти показали на високому рівні  свої знання, вміння та навички згідно з  програмою «Впевнений старт».

Директор 10-ї школи Тамара  Коткіна. у своїй промові подякувала вихователям, адміністрації ДНЗ та дітям старшої групи за плідну та змістовну працю. IMG_2888Тамара Василівна відзначила результативну роботу  школи та ДНЗ у співпраці з реалізації принципу наступності. Вона наголосила,  що тільки за умови забезпечення тісних контактів між дошкільним закладом, школою та сім’єю, здійснення правильного контролю, використання різних його форм повністю залежить успіх вирішення проблеми підготовки дитини до школи.
«Співпраця педколективів доводить, що тільки завдяки злагодженій роботі  школи та дитсадка можливе успішне навчання дошкільнят  у  школі», – відзначила   завідувач ДНЗ ясел-садка №8  Тихонова З.М. Вчителі зауважили,  що діти добре підготовлені  до навчання у школі, мають достатні знання з математики, грамоти, природи, початкові уявлення з астрономії. Знають багато віршів та вміють давати відповіді на запитання повними реченнями. Діти розуміють  вихователя, дають чіткі відповіді та можуть доповнити відповіді товариша.     IMG_2869Приємним моментом зустрічі було те,  що вихованці старших груп зустрічали вчителів з посмішкою та радістю, ніби «старих знайомих», а це і є тісно налагоджений контакт спілкування дитини з майбутніми вчителями, що дає можливість успішніше адаптуватися та соціалізуватися малечі в нових умовах школи.

Педколективи отримали задоволення від зустрічі і  сподіваються на подальшу співпрацю і на наступний рік.IMG_2851IMG_8307IMG_8302IMG_2849

Адміністрація ДНЗ я/с №8