Дати пам’яті

28 жовтня 1944 року – День вигнання нацистських окупантів з України

2 листопада 1943 року – День вигнання нацистських окупантів з території Лівобережжя Дніпра, від Горностаївки до гирла Дніпра, що нині охоплює і територію Новокаховської міської територіальної громади

Шановна громадо, велику жертву приніс народ України: кожна родина на собі відчула, що таке жахи війни, втрати близьких та осель.

Ми вшановуємо відвагу і жертовність тих, хто відстояв нашу землю в роки Другої світової війни. Низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни. Глибока шана солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до перемоги. Низький уклін та щира вдячність всім, хто віддав своє життя у боротьбі за існування українського народу.

Тим небагатьом визволителям, хто ще поруч з нами, хто звільнив Україну від нацизму, бажаю здоров’я, любові та уваги рідних.

Бажаю усім добра, миру і злагоди, плідної праці та вагомих здобутків задля процвітання рідного краю, зміцнення і розбудови незалежної України.

Володимир Коваленко, міський голова