ДАВАЙТЕ ДІЯТИ РАЗОМ!

Події, які відбуваються в країні, поява нових категорій сімей, потреби клієнтів, досвіду роботи з якими не мали спеціалісти центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, обумовили нові форми діяльності та зміст послуг центрів. Додалася категорія сімей учасників проведення антитерористичної операції, вимушених переселенців.

Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є спеціальним закладом, що надає соціальні послуги сім’ям, дітям і молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, у т.ч. сім’ям учасників АТО. Основною метою діяльності центру є надання інформаційних, юридичних, соціально-педагогічних, соціально-медичних, соціально-економічних послуг сім’ям, дітям та молоді.

  • Юридичні послуги – надання консультацій з питань чинного законодавства, здійснення захисту прав та інтересів осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах.
  • Інформаційні послуги – надання інформації, необхідної для вирішення складної життєвої ситуації (довідкові послуги).
  • Соціально-педагогічні послуги – виявлення та сприяння розвитку різнобічних інтересів і потреб осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, організація індивідуального навчального, виховного процесів. Залучення до роботи з клієнтами різноманітних закладів, громадських організацій, зацікавлених осіб.
  • Соціально-медичні послуги – спрямовані на запобігання виникненню та розвитку можливих органічних розладів окремих осіб та в «групах ризику», формування здорового способу життя.
  • Соціально-економічні послуги – допомога сім′ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, що реалізується у формі надання адресної натуральної допомоги.

Послуги, що надаються Центром – безкоштовні.

Суспільство знаходиться у постійному русі та часто змінюється, тільки одне залишається незмінним – соціальна допомога центру соціальних служб, який за першою необхідністю надасть руку допомоги кожному.

Ми робимо це для людей, щоб було спокійно у домі, щоб було порозуміння у родині, щоб було щасливе дитинство, щоб  будь яку проблему можна було вирішити, а краще попередити.

ДАВАЙТЕ ДІЯТИ РАЗОМ!

Адреса центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: м. Нова Каховка, вул. Жовтнева буд.5, тел. 5-37-58.