Дбаємо про пам’ятник архітектури: у Новій Каховці проведено ремонтні роботи будівлі виконкому

Як розповіла «НК online» начальник відділу капітального будівництва Світлана Гончаренко, у поточному році були здійснені значні ремонтні роботи будівлі міськвиконкому.  Нагадаємо, у  відповідності до листа Міністерства культури України від 4.07.2013 року, будівлю виконавчого комітету міської ради на проспекті Дніпровський, 23 внесено до Державного реєстру нерухомих пам’яток історії та архітектури і зареєстровано під №111/2-Хр.

Враховуючи «поважний вік» будівлі,  ТОВ «Технотеплосервіс» (директор Ю. Мосієнко) виконало роботи із заміни внутрішніх мереж електропостачання, які відслужили понад два терміни безпечної експлуатації. «Фірма «Херсоноблагробуд» (генеральний директор А. Подофа)  здійснила  значний обсяг оздоблювальних та опоряджувальних робіт приміщень, роботи по безпечній та стабільній роботі Управління Державної казначейської служби, відновила санітарний вузол в приміщені укриття. Проведені    роботи з  ремонту огородження покрівлі та відновлення балясин.

-В даний час здійснюються роботи з ліквідації аварійної ситуації, яка  склалася на фасаді будівлі: відбивання пошкодженого штукатурного шару надбудови центральної частини будівлі та глядацького майданчику, – повідомила Світлана Семенівна. – Незадовільний стан штукатурки становить небезпеку як для відвідувачів та працівників будівлі, так і для самої будівлі, бо уламки розчину руйнують металеву частину покрівлі.  Через значний обсяг робіт на висоті, прийнято рішення не влаштовувати трудомісткі риштування, які потребують спеціального випробування, а залучити спеціалістів – висотників. Роботу успішно виконали працівники Херсонської обласної аварійно-рятувальної служби.

 У наступному, 2017 році,  будуть проведені роботи   на захисних арматурних каркасах декоративних елементів –  відновлення, штукатурка та фарбування.vikonkom