Де облаштують алею закоханих?

Тільки-но раділи світлому й радісному Великодню, аж ось вони – травневі свята. Час, коли Нова Каховка схожа на уквітчану наречену. Природа зі своїми барвами й ошатним зеленим убранством не забарилася, тож справа за працею людських рук. Про чистоту, благоустрій міста та першочергові задачі, пов’язані з цим, йшла мова під час нещодавньої щотижневої апаратної наради.

Міський голова В.Коваленко вчергове нагадав керівникам комунальних служб: місто має сяяти чистотою. Особливий акцент був зроблений на спілкуванні з власниками магазинів, МАФів, установ щодо дотримання правил благоустрою.

Тривають роботи з облаштування пішохідної доріжки від пристані і до пам’ятника Довженку. Цю ділянку багато років підмивали і руйнували дніпровські води.

Минулого року берег був укріплений, реконструкція триває і нині. Після завершення підготовчих робіт доріжка буде заасфальтована, а в подальшому там з’являться лави, урни – усе, як належить. Буде об лаштована ще одна затишна місцина, де можна буде прогулятися і насолодитися чарівними краєвидами.

Крім того, за словами мера, в районі пристані є намір зробити так звану алею закоханих. «Якщо так сталося, що закохані і новостворені пари не мають можливості лишити на згадку свої замочки на огорожі мосту ГЕСу, то нехай кріплять їх на парканчику біля пристані. Цьому місцю треба надати нового вигляду, вдихнути в нього нове життя і значення», – додав Володимир Іванович.