Де отримати кошти невикористаної безготівкової субсидії

Громадянам, які протягом опалювального сезону отримували субсидії в грошовій безготівковій формі, необхідно звернутись в АТ «Ощадбанк» для відкриття поточного рахунку, на який будуть зараховані зекономлені кошти.

За підсумками опалювального сезону 2020-2021рр. суми невикористаних коштів перераховуються з рахунка для виплати житлових субсидій на рахунки одержувачів, які відкриваються в АТ «Ощадбанк» за зверненням громадян.

Питанням перерахування залишків коштів займається виключно АТ «Ощадбанк». Звертатися до управління праці та соціального захисту населення непотрібно.

Важливо! Залишки коштів, що обліковуються на рахунку для виплати житлових субсидій за обліковими записами одержувачів субсидій в АТ «Ощадбанк» станом на 1 червня 2021 року, та за якими не було звернень щодо їх виплати, 20 грудня 2021р. припиняють обліковуватись АТ «Ощадбанк» та протягом двох робочих днів повертаються на рахунок Міністерства соціальної політики.

У разі виникнення питань щодо призначення житлових субсидій звертайтесь до управління праці та соціального захисту населення за тел.: (05549) 5 48 55, (095) 674 64 47.

Управління праці та соціального захисту населення