Де в Новій Каховці можна законно придбати новорічну ялинку?

На підставі розпорядження міського голови від 1 грудня 2015 №341-р „Про комплекс заходів ялинка-2щодо реалізації ялинок та охорони хвойних насаджень від вирубування у передноворічний період 2016 року” для реалізації новорічних ялинок у Новій Каховці встановлено спеціально визначені місця:

  • Комунальне підприємство „Новокаховський міський ринок”, м. Нова Каховка, вул. Ентузіастів, 2-а, генеральний директор Євстратов С.В.;
  • Дочірнє підприємство „Новокаховський ринок” Херсонської обласної спілки споживчих товариств, м. Нова Каховка, вул. Першотравнева, буд.1, директор Бойко О.В.;
  • Корсунське лісництво, лісничий Михайленко Д.В.;
  • Новокаховське лісництво, лісничий Галушко В.В.;
  • Перехрестя вул.Горького-просп.Перемоги, непарна сторона;
  • Територія перед супермаркетом „Фреш”.

Суб’єктам господарювання, які мають намір торгувати новорічними ялинками в місті, повинні здійснювати реалізацію ялинок з обов’язковим маркуванням деревини безпосередньо на лісосіках уніфікованими маркерами з нанесенням штрих коду та ідентичного йому цифрового коду для реєстрації її походження відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2009 року №1090-р „Про схвалення Концепції створення єдиної державної системи електронного обліку деревини”.

Контрольна функція належить екологічній інспекції та міському відділу поліції, які завжди напоготові до виконання покладених на них обов’язків.

 Т. Малій, начальник відділу економічного розвитку та торгівлі