Декілька мереж заправок знизили ціни на пальне – Міненерго

ФінансиНизка трейдерів розпочала зниження ціни на бензин на автозаправках. За результатами моніторингу ринку, який проводить відповідна експертно-аналітична група, низка автозаправок 16 січня о 00.00 почала зниження ціни на бензин та дизельне пальне. Про це повідомляє прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

У повідомлені зокрема йдеться: “Автозаправки “Укрнафта”, “Сентоза”, Міністерство-енергетики“Авіас” “Мавекс”, ANP, “Маршал” знизили ціну на бензин на 50 коп. та ціну на дизельне пальне на 1 грн. 50 коп. Заправки UPG знизили ціну бензину на 50 коп, дизельного пального на 75 коп

Зниження – реакція на домовленості нафтотрейдерів, які було досягнуто на нараді в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості. Є також передумови до того, що і інші гравці на ринку в найближчі кілька днів долучаться до тенденції зниження цін, реагуючи на подешевшання нафти.

Під час наради під головуванням Міністра енергетики Володимира Демчишина також було досягнуто домовленості про оприлюднення чітких правил формування ціни на пальне, зрозумілих та відкритих для споживача та ринку.”

Раніше сайт NK-Online.tv повідомляв про те, що Уряд взявся за ціни на бензин. Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин та Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк пообіцяли зниження цін впродовж двох тижнів.