Декларування доходів вчителями-репетиторами

Новокаховська ОДПІ повідомляє: якщо викладач у 2016 році не був зареєстрований суб’єктом підприємницької діяльності, проте надавав репетиторські послуги громадянам, він зобов’язаний включити суму таких доходів до складу загального річного оподатковуваного доходу та подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи, а також сплатити до бюджету ПДФО за ставкою 18%  та 1,5 % військового збору.

До репетиторських послуг відноситься підготовка дітей до школи, вступу до учбових закладів, незалежного тестування, навчання будь-яких предметів, написання рефератів, виконання контрольних, курсових, дипломних робіт та інше.

Декларація подається до органів фіскальної служби за податковою адресою, тобто за місцем реєстрації, до 1 травня 2017 року, особисто або уповноваженою на це особою; поштою або засобами електронного зв’язку.

Більш детальну інформацію з питань декларування доходів громадян можна отримати звернувшись до Центру обслуговування платників податків Новокаховської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області за адресою: м. Нова Каховка, вул.Горького, 11а, каб.13-17, вікно 2,3, або за тел.. 4-52-88 та 4-53-44.