Декларуємо доходи за допомогою сервісу «Декларування онлайн»

податковаЗаступник начальника Новокаховської ОДПІ Сергій Заруденець провів зустріч з платниками податків та нагадав, що з 1-го січня 2016 року стартувала кампанія декларування громадянами майнового стану та доходів, отриманих ними протягом 2015 року.

Для спрощення процедури подання декларації, в органах ДФС функціонує сервіс «Декларування oнлайн», який міститься на веб-порталі Державної фіскальної служби.

Завдяки сервісу, в системі реального часу, можна заповнити декларацію про майновий стан і доходи та додатки до неї. Така заповнена звітність зберігається у файл для направлення до податкового органу або друку.

Сервіс «Декларування он-лайн» значно спрощує процес декларування громадянами своїх доходів. Все, що потрібно для електронного звітування це наявність спеціального програмного забезпечення і електронного ключа цифрового підпису.

Отримати посилені сертифікати ключів електронного цифрового підпису у Новій Каховці можна, звернувшись у Відділ реєстрації ключів при Новокаховській ОДПІ Управління (Центру) сертифікації ключів ІДД ДФС України за адресою: м. Нова Каховка, вул. Горького, 11а, кабінет № 110.