Делегація з Туреччини перебуває на Херсонщині: підписано угоду про стратегічну співпрацю

Угода2
Фото з сайту Херсонської ОДА

Вчора, 9 лютого 2016 року, до Херсонщини робочим візитом прибула делегація із турецької провінції Мерсін з метою налагодження довгострокової співпраці у низці галузей. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Зустріч делегації з Туреччини відбулась у Міжнародному аеропорті «Херсон» о 14.30. Членів делегації зустрічала перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова.

Зустріч
Фото з сайту Херсонської ОДА

«Хочемо показати вам Херсонщину, щоб ви пізнали наш край, та тих з ким ви будете співпрацювати, – зазначила Валентина Січова. – Це ваш перший візит до нашої області, сподіваюсь, що вам дуже сподобається».

До складу іноземної делегації увійшли мер міста Мерсін Бурханеттін Коджамаз, президент партії націоналістичного руху міста Мерсін Себахаттін Кілідж, радники мера та депутати міської ради.

Зазначається, що в рамках візиту турецькі представники відвідають школу та мечеть у селі Новоолексіївка Генічеського району та Тягинську фортецю.

Сьогодні, 10 лютого, з метою розширення та поглиблення довгострокового співробітництва в галузі економіки, торгівлі, логістики, сільського господарства, розвитку транспортної інфраструктури між Херсонською обласною державною адміністрацією та Адміністрацією провінції Мерсін, укладено Угоду про торговельно-економічне, науково-технічне та культурне співробітництво.

Угода
Фото з сайту Херсонської ОДА

Сторони розвиватимуть співпрацю в сферах транспорту і торгівлі, сільського господарства, промисловості, паливно-енергетичного комплексу, науково-технічній, інноваційній, освіти та охорони здоров’я, культури і мистецтв, туризму та спорту, екології та раціонального використання природних ресурсів.

«Ці відносини, які ми хочемо розпочали, я сподіваюсь будуть продовжуватися. Ми готові поділитися досвідом та надати допомогу та підтримку. Всі сфери дуже цікаві для бізнесу і інвестицій, – наголосив Бурханеттін Коджамаз, мер міста Мерсін. – Турецькими підприємцям ми розповімо про Херсонщину та її потенціал».

ХОДА
Фото з сайту Херсонської ОДА

Пан Коджамаз звернув увагу на те, що на зустрічі присутні депутати міської ради Мерсіну, президент партії націоналістичного руху Турецької республіки в місті Мерсін та начальник відділу культури та соціальних відносин. Така поважна делегація свідчить про те, що провінція Мерсін має серйозні наміри на співпрацю.

«Сподіваюсь що підписана угода принесе результат», – додав Бурханеттін Коджамаз.