Демобілізовані новокаховчани та їх родини зможуть відпочити на узбережжі Чорного моря

Під час зустрічі з учасниками АТО, яка нещодавно відбулась у стінах Новокаховського міськвиконкому під головуванням мера Володимира Коваленка, пролунала пропозиція щодо підготовки бази для оздоровлення демобілізованих військових, що повертаються з АТО та їх сімей.
До речі, громадська організація учасників АТО під назвою «Біла стріла» у місті вже сформована. Очолив нове формування Віталій Панахов. Саме за його пропозицією місце для відпочинку було знайдено у Миколаївській області, в селі Чорноморка (Очаковський район), на узбережжі Чорного моря. База відпочинку називається «Струмок». Днями її відвідала делегація з Нової Каховки, яку очолили керуючий справами міськвиконкому Василь Акуленко та Віталій Панахов. 1-Ми вирішили побачити власними очима умови перебування та обговорити організаційні питання з власником. Транспорт та водія надала Новокаховська автошкола ТСО (ДОСААФ), директор Наталія Залєтаєва), – розповів В. Акуленко.
База – чудова. Розрахована на 54 місця. В один заїзд може відпочивати 12 сімей. У кожній кімнаті є шафа, телевізор, буде ще й холодильник. Це закрита територія – довкола тиша та спокій, тож комфортний та спокійний відпочинок тут гарантований. База знаходиться над узбережжям моря, на кручі. Якщо йти пішки – це забере не більше 7 хвилин. До того ж тут обладнаний невеличкий трамвайчик, що возить відпочиваючих до самого берега. Пляж – піщаний, чистий. Все обладнано для відпочинку: тіньовики, лави, роздягальні і т.п. Вартість проживання тут – 100 гривень на добу (без харчування). Наразі готується спільний харчоблок, де відпочиваючі зможуть готувати собі їжу самостійно. Також найближчим часом там планується відкриття магазину й бару. На території є дитячий майданчик, буде встановлений батут для дітей.
Керівник бази висловив готовність з нами співпрацювати. Орієнтовно 29 червня він приїде до Нової Каховки аби зустрітися з міським головою та обговорити усі питання. Питання фінансування також буде вирішене найближчим часом. У будь-якому разі, для військових перебування на відпочинку буде безкоштовним.

2