День доброти у Дніпрянському пришкільному таборі «Сонечко»

Доброта і чуйність, співпереживання і щиросердність, уміння розділити чужий біль, підтримати у скрутну хвилину, розрадити в горі і біді – це те, що робить нас людьми, чим ми відрізняємось від інших істот.

Так, 31 травня у Дніпрянському пришкільному таборі «Сонечко»  тривав День доброти.  Вихованці здійснили захоплюючу подорож до країни Доброти та Ввічливості. Діти подорожували від однієї зупинки до іншої, виконуючи різноманітні цікаві завдання.

Перша зупинка мала назву  “Місто ввічливих дітей”: вихованці активно відповідали на запитання вправи “Добро чи зло?”, гри “Так чи не так”.

Наступна – “Казкова”.  Учні згадали відомі їм прислів’я про добро і милосердя, а також отримали завдання зібрати “розсипані” прислів’я – знайти відповідну половину до запропонованого початку.  Під час “Казкової” зупинки діти зустрілися з Шапокляк та її кращим товаришем – Вітьком. Діти погралися з ними в цікаві ігри.

Четвертою  була “Країна Добрих вчинків”. Вихованцям необхідно було розказати про їхній  добрий вчинок.

Хотілося б, щоб у цей день всі ми просто озирнулися навколо себе і усвідомили, що поряд з нами є так багато людей, які чекають нашої посмішки, підтримки та розуміння. Нам варто спробувати виявляти доброту до всіх і повсякчас.

Найвища наука життя – мудрість, а найвища мудрість – бути добрим. Добра багато не буває! Тож давайте творити ДОБРО!

Олена Храпанова, старша вожата Дніпрянського пришкільного табору «Сонечко»