День дублера у стінах  Дніпрянської школи

Роль учнівського самоврядування набуває неабиякого значення в сучасному суспільстві, яке досить стрімко розвивається. Навчитися жити і працювати в умовах демократії – вимога часу. Вміння управляти – талант, який треба розвивати. Можливості зробити це є  в учнів Дніпрянської школи.

30 вересня тут відбувся День дублера. Захід проводився з метою формування активної життєвої позиції старшокласників та реалізації їх лідерського потенціалу. У ньому взяли участь учні 10-11-х класів. Старшокласники  мали можливість відчути себе в ролі вчителя, зрозуміти – як це  бути вчителем.dscn1607

До проведення заходу “дублери” наполегливо готувалися, бо розуміли, що вся відповідальність у цей день покладається на них. Тому, заздалегідь, під керівництвом педагога організатора Тетяни Богачук було визначено дублерів, які керуватимуть діяльністю школи та навчатимуть учнів  у цей день.  Весь навчальний процес школи проходив під чітким контролем дублерів адміністрації школи.  Для того, щоб уроки проходили у нормальному режимі, потрібна була ретельна підготовка. Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні дати учням. Самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікавий матеріал. Не забули вони і про вчителів. Для них було створено «Територію гарного настрою» та підготовлено святковий концерт за допомогою педагогів-організаторів Тетяни Богачук та Олени Храпанової.   

Усі з великим нетерпінням та хвилюванням чекали  цього дня.  Але, як потім з’ясувалося, хвилюватися не було причин. Учні 1-9 класів були задоволені роботою дублерів! Уроки сподобалися, бо  все проходило цікаво і захоплююче. Учні отримали задоволення ще й від того, що їхні знання були оцінені високими балами.

На звершення Дня дублера старшокласники поділилися своїми враженнями та обговорили результати своєї діяльності. Досягнення цього дня стали безцінним досвідом, залишивши в пам’яті старшокласників незабутні враження і спогади на все життя.dscn1605dscn1609dscn1613dscn1618dscn1651

 

 

Раїса Фединяк, заступник директора з виховної роботи Дніпрянської школи