День Гідності і Свободи у Новокаховській школі мистецтв

На минулому тижні в комунальному закладі «Новокаховська дитяча школа мистецтв» відбувся виховний захід-концерт до річниці Революції Гідності і Свободи  «Україна – країна нескорених!».

Учні та викладачі школи дуже відповідально віднеслись до цього заходу, тому концерт був наповнений різноманітними художніми номерами. Тут було усе: і чудовий скрипковий ансамбль (керівник Єлізарова О.О., концертмейстер Задорожна Т.Ю.), і «Грустная песня» Г.Свиридова у виконанні учня скрипічного відділу Іллічова Іллі  (викладач Ейсмонт О.В., концертмейстер Гармаш А.В.), і лірична бандура з твором у виконанні Марії Пархомчук (викладач Воропай Н.І.), і чудові фортепіанні твори, які заграли Катерина Мельник (викладач Тишкова Н.В.) та Анастасія Юрченко (викладач Буліченко Л.О.).

Учениця вокально-хорового відділу Евеліна Нартя (викладач Черняєва О.В.) заспівала патріотичну пісню.

Ведучі концерту, учні театрального класу Дмитро Слушаєв та Катерина Єфимчук, кожен раз, підводили слухача до наступного номеру завдяки глибоким віршам, а  викладачі  (Подакова Л.М., Гармаш А.В., Ейсмонт О.В., Задорожна Т.Ю., Семенов М.В., Ем І.В.) своїми виступами зробили захід більш насиченим та допомогли згадати події від 21 листопада 2013 року.