День Гідності та Свободи у школі №7

В українському календарі з’явився ще один пам’ятний день, велике державне свято –  День гідності та свободи. В рамках відзначення Дня Гідності і Свободи 21 листопада у ЗОШ №7 ( директор Лілія Грішагіна) проведений виховний захід, присвячений героям Небесної сотні.

На заході був присутній шановний гість учасник бойових дій в зоні АТО, старший  офіцер відділення комплектування міського військкомату капітан Іван Лемешев, який поділився з учнями власними думками про утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії.

 Учні школи  згадували події Майдану, декламували вірші про рідну Україну, загиблих героїв та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

Було організовано урочисте покладання квітів до меморіальної дошки випускника школи Олега Гребінського, який героїчно загинув захищаючи територіальну цілісність України.

Цей виховний захід  допоміг учням зрозуміти, що без любові до Батьківщини, готовності примножувати її багатства, оберігати честь і славу, а за необхідності – віддати життя за її свободу і незалежність, людина не може відчувати себе повноправним її громадянином.