День гумору у таборі “Сонечко”

Як відомо, посмішка продовжує життя людини. Здавна вважалося, що втратити здатність сміятися — то велике нещастя в житті людини. У народі кажуть, що коли частіше смієшся, то більше проживеш і хворіти будеш менше.Фото4965

Так, 7 червня  у пришкiльному таборі “Cонечко”  Днiпрянської ЗОШ  відбувся День гумору під назвою «Хай звучить веселий сміх, щоб гарний настрій був у всіх!» І хоча всі звикли святкувати День гумору 1 квітня, діти з нетерпінням чекали цього дня. Сьогоднішній день пройшов з піднесеним настроєм, адже всі дотримувалися золотого правила: “Сміх – це здоров’я! Смійтеся на здоров’я!”.

З метою зацікавлення та створення хорошого настрою дітей, в оздоровчому таборі проводились розважальні заходи, які піднімали настрій та викликали посмішку. Тому вихованці табору багато та щиро сміялися, переглядаючи цікаві гумористичні номери, які разом з дітьми підготувала старша вожата Олена Храпанова.

Психолог школи Наталія Чернишева провела цікаві творчі вправи «Переплутані подарунки» та «Намалюй тварину».  Учасники табору підійшли до конкурсів творчо і з фантазією.

Із задоволенням діти взяли участь у конкурсі малюнку на асфальті  «Толерантність  для мене  – це …», «Ні – насильству».  Переможцями стали:

І місце – Гаркуша Варвара, Назарова Ангеліна –  «Калинова ми родина – Україна в нас єдина!»;

ІІ місце – Ткаченко Дарія, Сульжик Владислава – «В єдності наша сила!»;

ІІІ місце – Гаркуша Варвара, Назарова Ангеліна –  «Будемо толерантними!»

День гумору вдався на славу! Глядачі були в гарному гуморі, сміялися та аплодували юним конкурсантам від душі.

То смійтеся на здоров’я! Гарних вам усмішок! 
Фото4971 DSCN1062 DSCN1064

 

Олена Храпанова, старша вожата пришкільного табору «Сонечко» Дніпрянської ЗОШ