«День казки» у Дніпрянській школі

Гарною традицією у пришкiльному таборi «Сонечко»  Днiпрянської ЗОШ   стало щорічне проведення Дня казки. У цьому році воно завітало до нас у табiр  6 червня. Підготувала і провела захід «Ми до тебе, казко, в гості завітали» старша вожата Олена Храпанова. Свято розпочалося  з Принцеси  казок, яка привела iз собою відомих казкових  героїв: Червону Шапочку, Котигорошка, Лисичку. Улюбленi казковi герої проводили з дiтьми цiкавi конкурси та вікторини, подорожуючи по сторiнках вiдомих дитячих казок.

Учні   загону « Патріоти» разом з вихователем Наталею Чернишевою запропонували глядачам музичну  казку «Ріпка» (на новий лад). Діти з великим захопленням перевтілювалися в казкових героїв. На сцені була справжня дружня атмосфера.

Свято подарувало і артистам, і глядачам багато радості та веселого настрою.

Вихователі загону «Флеш» Тетяна Іщенко та Поліна Костогриз зі своїми вихованцями провели надзвичайно цікаву та захоплюючу вікторину «В гостях у казки». Із захопленням вихованці табору переглянули розважальну програму, під час якої змагалися у спритності, знаннях українських народних казок, виконували різноманітні творчі  завдання.

1 2 3

 

Олена Храпанова, старша вожата пришкільного табору «Сонечко» Дніпрянської ЗОШ