День міста з духмяною юшкою

День міста у Новій Каховці  має ряд особливостей та традицій, без яких уже важко уявити свято. Однією з таких є конкурс на кращу рибацьку юшку, який  щороку організовує та проводить на міському пляжі  Центр спорту туризму та екскурсій «Данапріс».

Цього року участь у ньому взяли 10 команд міста:  «Морські котики» (школа №1),  «Тюлька» (НВК №2), «Золоті рибки» (школа № 3),   «Юшкознавці» (гімназія), команди працівників заводу частикових риб, ЦСТЕ «Данапріс», «Ухажеры» (колектив мережі магазинів «Властелін»),  «Родничок» (підприємці міста), «Сокіл (колишні працівники заводу «Сокіл») та  «Старички-туристы» (колишні працівники «Данапрісу»).

 Усі учасники були в рівних умовах. Їм надали основні продукти, а решта – фантазія і справа рук кожного. Оцінювало кулінарні здібності  учасників журі, яке очолив радник міського голови Вадим Мерзлов.

За результатами кожна з команд отримала нагороду у різних номінаціях та заохочувальний приз.  У якості головного подарунку  Вадим Миколайович вручив капітану  кращих юшковарів  намет.  І за рішенням журі нинішнього року це була команда ветеранів – «Старички туристы».