День народження коледжу

Віват! Велична Альма-матер!
Ти – наш священик оберіг,
В твоїх стінах перебувати
Велика честь для нас усіх!

У травні Новокаховський політехнічний коледж – ЕМТ  святкував  57-му річницю з Дня народження. За традицією в цей день до рідної Альма-матер приходять наші  випускники та викладачі – ветерани.

Про це повідомив заступник директора з виховної роботи Степан Дячук.

Серед почесних гостей свята – Сігаєв Олександр Петрович, ветеран Другої світової війни, який стояв у витоків становлення коледжу, 13 років викладав допризовну підготовку в рідному закладі. Він розповів про життя нашого коледжу у 70-ті роки, про вплив педагогічного колективу на становлення особистості майбутнього фахівця.

IMG_9195

В урочисто прикрашеній актовій залі відбувся святковий концерт. З привітальним словом звернулася до присутніх директор коледжу, відмінник освіти України, людина, яка все своє трудове життя присвятила нашому навчальному закладу, а з 1999 року є його незмінним керівником – Лоза Людмила Тимофіївна.

Від імені перших випускників слово тримали Пилипенко Олександр Іванович та Іванушкін Ігор В’ячеславович, які стали студентами у 1976 році.

9

Олександр Іванович передав студентам коледжу прапор від бійців 2-го дивізіону 43 бригади, як подяку за маскувальну сітку, яку вони виготовили для воїнів.

Приїхали на свято  випускники коледжу – нинішні студенти Одеського національного політехнічного університету. Вони розповіли про особисті здобутки й перемоги у професійній діяльності, висловили подяку і шану колективу коледжу за виховання та якісну підготовку їх як фахівців.

Під час урочистостей були нагороджені Почесними грамотами ОНПУ, Подяками НКПК, грошовими преміями студенти-переможці обласних олімпіад і конкурсів, призери спортивних змагань, учасники творчих колективів та активісти студентського самоврядування.

10

Висловлюємо щиру подяку ветеранам праці – першим викладачам за невтомну педагогічну діяльність та вагомий внесок у становлення і розвиток коледжу: Дергачовій Нінель Леонідівні, Четверяковій Олександрі Павлівні, Сігаєву Олександру Петровичу, Мусаелян Ірині Рафаелівні, Рябовій Ельвірі Федорівні, Рудковській Людмилі Федорівні, Старостюку Михайлу Михайловичу, Сиволаповій Людмилі Іванівні, Політицькій Тамарі Гаврилівні, Бистрай Людмилі Іллівні, Степанцову Володимиру Івановичу, Вобліковій Валентині Григорівні, Самохіну Олександру Васильовичу, Мартиновій Лідії Наумівні, Непомнящому Анатолію Володимировичу, Бірюкову Льву Анатолійовичу.