День Пам’яті та Примирення в школі №5

6 травня до відзначення Дня Пам’яті та Примирення в школі №5 м. Таврійська учні  запросили на зустріч ветеранів Другої світової війни, дітей війни, учасників бойових дій в Афганістані та АТО.

Ніколи не будуть забуті імена тих, хто в тяжкий для країни час здійснив неповторні подвиги, хто не шкодував життя, заради щастя нинішніх поколінь.

На зустріч запросили ветеранів ІІ світової війни, учасників бойових дій та дітей війни. Змогли прийти на зустріч Кравченко Сергій Ефимович, Бірючинська Раїса Леонтійовна.

00006

Ветеранів привітали словами вдячності та подарували квіти та символ миру і пам’яті – червоні маки, ветерани розповіли дітям історію свого нелегкого військового та повоєнного шляху.

71 рік над нами мирне небо. Ми радіємо, що можна спокійно навчатися, мріяти, жити. але завжди пам’ятаємо, якою дорогою ціною завойоване наше щастя.

Після зустрічі ветеранів запросили на шкільний флеш-моб, присвячений Дню пам’яті та Примирення.

Президент шкільної республіки Халеп Настя звернулась до учнів школи зі словами:

«Пропоную  створити коло пам’яті та єдності – візьмімось за руки і скажемо: « Пам’ятаємо – перемагаємо».

00010

“Пам’ятаємо. Перемагаємо” тричі пролунало на шкільному подвір’ї –427 учнів повторили гасло 71-шої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні. Ми за мир! За мир на Україні ! За мир на планеті Земля!

Закінчився флеш-моб піснею «Хвилина затишшя».