День Перемоги відзначили дошкільнята Новокаховського ДНЗ “Теремок”

Знову травень, знову свято,

Сивий голубе, солдате,

 Пригадаються тобі фронтові дороги.

 Знову травень, знову свято,

 Сивий голубе, солдате,

 Свято слави, свято честі,

свято Перемоги!

Напередодні 9-го травня в дошкільному закладі № 6 “Теремок” відбувся музично –літературний захід присвячений Дню Перемоги. Діти слухали пісні воєнних років,  декламували  вірші, виконували стилізовані таночки.

Любов до Вітчизни – найвеличніше людське почуття. Але воно не приходить саме собою – його треба плекати змалку і робити це з гарячим серцем. Починати з наймолодшого віку і з найпростішого, постійно дбати про те, щоб зерна, які засіваються в дитячих душах потрапляли в добрий грунт і давали  щедрі  сходи,  щоб паростки народженого  почуття міцніли і розвивались.

Одним з першочергових завдань морального  розвитку дошкільників нашого  садочку є  пробудження гуманних почуттів особистості,  формування  морально-вольових якостей.

Особливе значення надається патріотичному вихованню дошкільнят: прищепленню почуттів любові і поваги до рідних та близьких, інших людей,  батьківської домівки, дитячого садка, міста, інтересу та пошани до державних символів (прапор, герб,  гімн),  історичної і культурної спадщини українського народу, гордості за його досягнення та бажання долучитися до громадсько-корисних справ і значущих суспільних подій.

Як підсумок  свята була проведена екскурсія  до парку Слави. Діти разом з вихователями  вшанували пам’ять загиблим героям Другої світової війни покладанням квітів. 

Інформацію надала завідувач О. Василевська