День працівників сільського господарства: як вітали аграріїв Нової Каховки

Cьогодні, 19 листопада,  українці відзначають День працівників сільського господарства.

За традицією, напередодні свята, 17 листопада, представників сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, які  ведуть діяльність на території міськради, привітав міський голова Володимир Коваленко, запросивши їх на урочистості до малої зали виконкому. Аграріїв також вітали заступник мера Сергій Давидюк, головний спеціаліст міського відділу галузей економіки з питань сільського господарства Олена Гладарєва, голова міського комітету профспілки АПК Тетяна Мариненко та інші.

 «Ваше віддане служіння землі та найблагороднішій професії – хлібороба і годувальника – залишаються взірцем для багатьох. Аграрний сектор економіки то й називають базовим, оскільки саме він разом з іншими складає основу життя держави й добробуту її громадян, – акцентував, вітаючи, мер. –  Всі наші господарства – доглянуті, технічно обладнані. І села, на території яких вони розташовані живуть нормально, по-людськи. Незважаючи на всі ті проблеми й труднощі, які щодня з’являються на вашому шляху, ви продовжуєте працювати, вкладати час, зусилля, неабиякий ентузіазм у свою справу. Тож щиро дякую вам за терпіння, витримку та плоди  нелегкої й дуже важливої роботи».

У тісному колі однодумців, об’єднаних любов’ю до землі, присутні говорили про свої здобутки нинішнього року та висловлювали думки  щодо майбутніх перспектив.

Гарний настрій винуватцям свята подарували запрошені гості – гурт «Забава» (керівник М. Ткаченко).

Не відійшли цьогоріч і від приємної традиції  – вручення нагород.  Їх цього року за свої здобутки  на професійній ниві отримали: Дмитро Жехарекно, старший механік ДП ТОВ «Югтара» Дніпрянська аграрна фірма ім. Солодухіна», Василь Гончар, виноградар бригади №1 ДП «Тарвія», Микола Чечин, головний інженер ДУ «Новокаховський рибоводний завод частикових риб», Юрій Цеацура, керівник фермерського господарства «Вільниця», голова асоціації фермерів Нової Каховки.

У якості подарунків кожен з них отримав іменний годинник. А ще Олена Гладарєва вручила присутнім аграріям  символічний дарунок – оригінальне печиво із намальованим на ньому зображенням профілю того чи іншого господарства: виноград, риба,  яблуко і т. п. Міському голові також  підготували такий презент – з гербом нашого міста.

Під завісу теплої та щирої зустрічі присутні посмакували духмяним короваєм, виготовленим також спеціально до свята.

Того ж дня своє професійне свято відзначили працівники ПАТ «ДМК «Таврія».

У Будинку культури «Таврії» з цього приводу відбувся святковий концерт, в ході якого колектив підприємства вітали міський голова Володимир Коваленко, очільник Райської сільської ради Іван Коваль, генеральний директор дому марочних коньяків «Таврія» Олег Єрьоменко, директор ДП «Таврія» В’ячеслав Варваринець, голови обласної профспілки АПК Наталія Харєва та первинної – Альвіна Легутенко, начальник відділу по зв’язкам з громадськістю та ЗМІ ДМК «Таврія», депутат міської ради  Олена Іщенко та інші. Вітаючи підлеглих, Олег Олегович зупинився на важливих цьогорічних  досягненнях та перемогах підприємства. Сьогодні ДМК «Таврія» у трійці лідерів і посідає впевнене друге місце серед українських виробників коньяків та бренді. І це – особиста заслуга кожного працівника. Звичайно, одними з невід’ємних атрибутів святкування стали вручені трударям аграрної ниви грамоти та премії.