День рідної мови в НВК №2

21 лютого з нагоди Міжнародного дня рідної мови  в НВК було проведено низьку заходів. Учні та вчителі закладу вранці долучилися до акції «Я розмовляю українською». У фойє було розгорнуто книжкову виставку «Хто ми у світі без рідного слова?» . У всіх класах пройшли усні журнали «З історії свята – Дня рідної мови», учням було репрезентовано цікаву книжку Н.Клименко та П.Мельника-Крисаченка «Українська легко».

П’ятикласники взяли участь у конкурсі виразного читання віршів про мову та Україну. Переможцями стали Дьомина Нонна (5-Б клас), Завада Артем (5-Б клас), Гомон Єлизавета (5-А клас), Котляр Олександра (5-Б клас), Кузьменко Юлія (5-А клас). Одинадцятикласники написали диктант «Україна – наша земля, наша Батьківщина». Учні 9-х класів нашої школи цього дня мали можливість не тільки послухати, а й побачити, як пісні на слова Т.Г.Шевченка у супроводі Національного симфонічного оркестру виконують сестри Тельнюк – Галина та Леся. Десятикласники разом зі своїм класним керівником Реуцькою О.А. віддали шану Кобзарю, поклавши квіти до підніжжя пам’ятника. Учитель та старшокласники прочитали свої улюблені вірші Т.Г.Шевченка.

Заходи, що пройшли в нашій школі 21 лютого з нагоди Міжнародного дня рідної мови, залишать добрий спогад у душах школярів: їм берегти в подальшому мову, розкривати її   велич, красу й силу.

 

О. Петрова, учитель української мови та літератури