День рідної мови у школі №8

Усі, хто завітали до Новокаховської 8-ї  школи  9 листопада – у День української писемності та мови, мали можливість переконатися, що українські традиції, мову, культуру тут шанують та популяризують.

Зранку у фойє лунали задушевні українські пісні,  привітання  рідною мовою. На перервах «розквітлі» від вишиванок, стрічок, віночків школярі залюбки читали вірші.

За традицією, знавці української мови брали участь у Міжнародному конкурсі ім. П.Яцика, а старшокласники ще й перевірили свої вміння та навички, долучившись до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності.

У бібліотеці була организована виставка-вернісаж «І зачаровує серця пісенна українська мова» та проведена година мовознавства з учнями 5 класів «Рідна мова, ти звучи, рідним словом научи!». Під час заходу присутні поринули у чудовий і прекрасний світ нашої рідної мови, відчули її багатство, мелодійність, красу. Діти познайомилися зі скарбами української мови, з її величезними можливостями. Не обійшлося й без мовознавчої гри «У рідному слові велика сила», в якій підлітки із задоволенням взяли участь. День рідної мови став яскравим святом.

 

Тетяна Карпюк, вчитель української мови та літератури