День, що став історичним: Новокаховчани долучилися до відзначення Дня Гідності і Свободи (Фото)

Сьогодні, 21 листопада, в Україні втретє відзначають День Гідності та Свободи. Свято  запроваджене указом Президента  на честь початку в цей день двох революцій в українській історії: Помаранчевої 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

“Це символічно, що обидва українських Майдани почалися в один день з інтервалом в 9 років. Це зайвий раз підкреслює глибинну єдність причин. Свято люди іноді придумують, а іноді воно постає саме, виростає, як дерево, – пише журналіст Сергій Тихий. –  Буває свята приживаються, а буває, що й ні. День Переяславської ради за три з половиною століття так і не став святом, скільки б зусиль до цього не прикладали, не називали на честь її вулиць і багатотонних пам’ятників не ставили. А День Гідності і Свободи, здається, був завжди. Є щось глибоко справжнє, що з’єднує  народ з його святом”.

З  нагоди свята  сьогодні у Новій Каховці громада міста зібралася біля пам’ятника Тарасу Шевченку.  Серед присутніх – керівництво міста, молодь, працівники підприємств, бюджетних установ, депутати, лідери й представники політичних сил, громадських організацій. До громади звернулися  міський голова Володимир Коваленко, голова міської організації воїнів АТО «Біла стріла» Дмитро Марков і секретар Новокаховської  єпархії отець Миколай. 6812Від молоді міста новокаховчан привітала студентка 2 курсу Новокаховського коледжу ТДАТУ Дар’я Воробйова. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять наших героїв-земляків Сергія Підгорного, Віктора Галету, Дениса Перепелицю, Олега Гребінського, Романа Гавриленка, Валерія Вахненка.

“Будьмо гідними великої слави героїв України, які твердо вірили, діяли і знали: українська нація існуватиме доти, доки хоча б один українець буде готовий покласти своє життя за Батьківщину”, – наголосила ведуча заходу Наталія Якутіна.

Завершився мітинг церемонією покладання квітів до пам’ятника борця за честь і свободу українського народу Тараса Шевченка.

До вашої уваги наш фотозвіт з мітингу.
514
7
15 9 10 11
4321