День, що живе в душі кожного з нас

День, до якого так наполегливо й натхненно готуються, на який чекають, після якого  починається новий шлях і нове життя – день шкільного випускного.  Минають годині і дні, місяці й роки. А він незгасимим  вогником  палатиме в душі, освітлюючи найприємніші спогади, що зачаїлися у потаємних куточках душі.

Хвилюючий, радісний і сумний водночас, незабутній  шкільний вечір запам’ятають і цьогорічні випускники Дніпрянської школи, які попрощалися з нею 25 червня.  Далеко позаду лишилися букварики, довгі уроки, шалені перерви, змагання, шкільні іспити, вечори, ігри. Перші  здобутки й перемоги, перші  розчарування і відкриття.

Лейтмотив свята юності та краси – «Дитина – школа – Україна». По-родинному затишне і атмосферне воно не лишило байдужими ні дітей, ні батьків, ні вчителів, ні гостей.

Розділити радість випускників і привітати   усіх за традицією до  Дніпрянської школи  завітали міський голова Володимир Коваленко, заступник мера Сергій Давидюк, голова Дніпрянської селищної ради  Анатолій Білий, його заступник Алла  Щербина, начальник відділу освіти Оксана Якубова, настоятель Свято-Введенського храму отець Віктор. Усі вони бажали колишнім школярам одного – вдалого старту у подальшому навчанні, щасливої долі, великих звершень і досягнень.

Директор школи Л. Микитенко разом з міським головою В. Коваленком вручили випускникам довгоочікувані «перепустки» у майбутнє – атестати. Анатолій Андрійович подарував дітям презенти від селищної ради. Крім того, подарунки від школи отримали найактивніші випускники. За традицією, подяки від школи директор Лілія Микитенко вручила батькам, які всі ці роки були активними учасниками не лише виховного та навчального процесу, а й розмаїтого шкільного життя своїх дітей.

Як відзначила Лілія Анатоліївна,  якраз тата й мами були одними з головних учасників святкового дійства. «Без підтримки батьків у нас би нічого не вийшло», – наголосила директор.

Творчі дарунки презентували присутнім хореографічні колективи Дніпрянського БК та Корсунського сільського  клубу, дует сестер Кичко – учениць Дніпрянської ЗОШ та унікальний вокальний колектив вчителів  «Класні дами». Ще один сюрприз підготував для однокласників Сергій Стеценко, який навчався з товаришами до 9 класу. Він виконав для друзів пісню під гітару.

Особливим моментом свята  були  вітання братиків і сестричок випускників. У когось вони  старші, свого роду наставники,  у когось – зовсім крихітки. Всі вони мало не до сліз зворушили своєю щирістю і бажали своїм найріднішим людям щастя, схильної долі, гарного подальшого навчання.

Для своїх  вчителів та наставників колишні школярі теж не шкодували теплих слів і вітань. В особливій формі,  розігравши  віртуальну мандрівку відомими світовими музеями і галереями, діти згадали найяскравіші моменти життя своїх викладачів, відзначили їхні риси характеру, виокремили їхні індивідуальні якості та життєві позиції.

А завершилося незабутнє свято спільним танком єднання за участю вчителів, дітей, батьків, гостей, та яскравим феєрверком.

Свято позаду, емоції вщухли. Попереду – новий шлях, всіяний різнобарв’ям подій. Тож зичимо вам, шановні випускники, наснаги,  витримки, успіхів і невичерпної енергії для подальших звершень, батькам – сил і міцної віри, а вчителям – нових відкриттів у царині освіти  і вдячних учнів, які пронесуть пам’ять про рідну школу крізь все життя.