День цивільного захисту в школі №7

цз1

Вчора, 28 квітня 2016 року, на базі ЗОШ №7 (директор Л.В.Грішагіна) пройшов показовий  День цивільного захисту. Учні заздалегідь підготували стіннівки з питань цивільного захисту та збереження життя і здоров’я в надзвичайній ситуації. На великій перерві було організовано перегляд документального фільму про катастрофи природного та техногенного характеру. У цей же час у шкільних коридорах проходили практичні заняття з одягання протигазів та одночасно – змагання на швидкість виконання цього нормативу.

Останнім етапом Дня ЦЗ за сигналом було проведено оповіщення учасників навчально-виховного процесу про пожежу на території школи. Учні під керівництвом учителів організовано, без паніки, згідно з планом евакуації покинули приміщення школи та вийшли на подвір’я навчального закладу.  Завершенням проведення Дня цивільного захисту стала підсумкова  лінійка, на якій були підведені підсумки проведення показового Дня цивільного захисту.

цз2

День цивільного захисту пройшов організовано, всі заплановані заходи проведені. Але сподіваємося, що набуті знання і навички ніколи не знадобляться нашим учням і вчителям. Ми віримо в мирне і щасливе майбутнє України!