День віночка у Дніпрянському пришкільному таборі «Сонечко»

Квіти – постійні супутники нашого життя. Вони усюди – на клумбах,  у вазонах,  на вишитих рушниках.  Якщо сплести квіточку до квіточки, то буде – віночок.  Саме його величності і був присвячений захід,  який 13 червня провела Тетяна Богачук  для відпочиваючих у таборі.

Сплетений із пахучих трав та ніжних квітів, прикрашений барвистими стрічками і наділений магічним змістом, український вінок – один з найдавніших символів нашої країни. Щоб більше  дізнатися про цю етнічну прикрасу, яка лежить в основі національної самобутності українців і був проведений даний захід.

Діти із великим задоволенням відгадували загадки про квіти, адже літо – пора  цвітіння, найкращих та найдивовижніших квітів.  Вони дізналися про різновиди віночків, про символіку квітів, з яких їх сплітали, та про послідовність вплітання стрічок.

Особливо яскравим та неповторним виявився парад дівчаток у віночках під музичний супровід.

Ще , у цей день для відпочиваючих табору, був проведений працівниками  СЮН квест «Нова Каховка – чисте місто».  А зробити його чистим зовсім легко. В цьому переконалися усі учасники квесту.  Збережемо нашу планету для нащадків і пам’ятаймо, що її майбутнє – у наших руках!

Раїса Фединяк, старший вихователь Дніпрянського пришкільного табору «Сонечко»