День вишиванки — це свято національної єдності

P5197507

Вишита сорочка – це традиційний народний одяг українців. Споконвіку українські жінки і чоловіки шанували її. Бо вірили, що вишита сорочка захищає людину від усього злого. Вишивали сорочки переважно матері, щоб їхні діти завжди були здоровими, і немов польові квіточки – гарні і веселі.

У третій четвер травня (цьогоріч 19 травня) учні початкових класів навчально-виховного комплексу «Д/з – ЗОШ №2» долучилися до святкування цього національного свята. Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.

P5197529

В акції взяли участь не лише учні, а й усі вчителі та персонал школи. Протягом дня було проведено виховні заходи з даної тематики, а у музичній залі школи учнями та їх класоводами був створений справжній  парад української народної вишивки.

P5197533

Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці школи разом зі своїми батьками відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

У італійців є прислів’я: «Якщо не знаєш, що одягнути – одягни костюм». Українцям слід впровадити звичку: «Якщо не знаєш, що одягнути – одягни вишиванку».