«День ввічливості» у Дніпрянській школі

У рамках тижня Толерантності, 16 листопада у Дніпрянській школі пройшов  «День ввічливості».  Символом дня був синій колір, що в психології означає оптимізм і спокій, пригнічує агресивність і руйнівні емоції.

З учнями 1-Б класу класовод Тетяна Кармазіна  провела колективну роботу «Сонечко толерантності»”. В 2-Б класі, класовод Анастасія Махотіна,  разом з учнями, створили колективний колаж «Всі ми такі різні». Світлана Федотова із своїми дітьми 2-А класу провела бесіду «Гість у дім – радість в нім». Колективне творче пано «Толерантність в нашому житті», створили  учні 3-А класу на чолі з класоводом Олесею Панченко. Учні 11 класу та класний керівник Аліна Богачук  взяли участь у колективній творчій справі «День Толерантності».

З учнями 5-А класу, психолог школи Наталія Чернишева, провела тренінгове заняття «Толерантність». Мета заняття: зрозуміти поняття толерантності, формувати толерантне ставлення до інших, виховувати спостережливість, уважність, чуйність до інших, розвивати адекватну самооцінку, розвиток групової єдності, дати можливість дітям оцінити ступінь своєї толерантності.

Активним було голосування учнів 5-11 класів, в ході якого дітям запропоновано обрати “Міс – толерантність педагогічного колективу”. Участь у голосуванні взяли 112 учнів. У цьому навчальному році цей титул отримала вчитель української мови та літератури Аліна Богачук.

На  перерві  учні взяли активну участь у колективній вправі «П’ять добрих слів». Обводячи свою руку на аркуші паперу, діти  всередині писали ім’я свого найкращого друга, на кожному пальці намальованої долоні –  позитивні риси свого товариша. Бажаючих було багато, адже одним із найпростіших методів прояву толерантності є вміння зробити приємне іншим.

 

Психолог Дніпрянської школи  Наталія Чернишева

Соціальний педагог Дніпрянської школи Тетяна Потапова