День захисту дітей у кращих спортивних традиціях

З 29 травня  при ДЮСШ відділу освіти Новокаховської міської ради (начальник відділу освіти О. Якубова, директор спортивної школи П. Бойко) з метою повноцінного відпочинку дітей, розвитку їхніх творчих та спортивних здібностей та підготовки вихованців до чемпіонату України з волейболу пляжного розпочав роботу спортивно-оздоровчий табір «Літаючий м’яч».

1 червня з самого ранку на території спортивної школи йшли приготування з нагоди святкування Дня захисту дітей. Все розпочалося зі спільної ранкової зарядки тренерів та дітей, потім були зіграні ігри першості міста Нова Каховка з волейболу пляжного, яка проводилася серед юнаків та дівчат 2002 року народження та 2004 року народження і молодших.

Команди були розподілені на групи, потім були зіграні стикові ігри. В цілому у спортивному заході взяли участь 12 команд.

За підсумками змагань місця розподілилися наступним чином:

  • Юнаки 2002 року народження та молодші:

І місце – Бойко Євгеній/Крамаренко Данило,

ІІ місце – Бойко Олександр/ Бублик Олексій,

ІІІ місце – Новохацький Олександр/Ковтун Ігор.

  • Дівчата 2002 року народження та молодші:

І місце – Усаніна Катерина/Вереша Вікторія,

ІІ місце – Глазун Олена/Погоріла Златослава,

ІІІ місце – Білик Єлизавета/Холодняк Вероніка.

  • Юнаки та дівчата 2004 року народження та молодші:

І місце – Бойко Анна/Орличенко Діана,

ІІ місце – Бойко Михайло/Щербинський Дмитро,

ІІІ місце – Срібна Анна/Литвинова Валерія.

По завершенню змагань було проведене урочисте нагородження, на якому юних спортсменів привітали міський голова Володимир Коваленко, керівник благодійного фонду «Нова Каховка» Олена  Ходорковська та спеціаліст відділу освіти Вікторія Костенко.

Переможці та призери були нагороджені грамотами ДЮСШ, а всі учасники з нагоди свята від гостей отримали солодкі подарунки та квитки на атракціони від КП “Парк культури та відпчинку” (Н. Іванова).

Після нагородження учасники спортивного табору скуштували святковий обід, який, до речі, готувався на свіжому повітрі на подвір’ї школи.