Депутат міськради та селищний голова Дніпрян привітали зі святами дітей з особливими потребами

Днями депутат Новокаховської міської ради Сергій Хоменко разом з головою Дніпрянської селищної ради Анатолієм Білим відвідали сім’ї , в яких проживають дітки з особливими потребами, – повідомляє кореспондент NK-online.tv

Наближаються свята і  на території Новокаховської міськради дбають, аби гарний настрій та особлива, магічна й доброзичлива атмосфера панувала у кожній домівці. Так, новорічні заходи тривають у навчальних закладах, святкові вистави та ранки чекають на діток у Палаці культури та всіх сільських клубних закладах.

А тих, хто не має можливості їх відвідати Сергій Вікторович та Анатолій  Андрійович привітали заздалегідь. Дітям вручили солодощі і  побажали здоров’я та сил, непохитної віри у дива, адже саме вона допомагає нам долати життєві труднощі.  А батькам надали матеріальну допомогу. Родини були дуже зворушені і вдячні за увагу та піклування.

Крім того, Сергій Хоменко підготував окремий подарунок для дітей, які перебувають  у Дніпрянському психо-неврологічному будинку-інтернаті:  новий  одяг.

А вихованці  закладу віддячили йому  за добро та увагу, вручивши вироби до свята, виготовлені власноруч.

Ось такі вони приємні радощі життя. Може й дрібниці, але ж саме з них і складається наше життя. Лишається тільки додати: даруйте свої тепло та доброту людям, які поруч. Добро врятує світ!