Депутат Новокаховської міськради дав студентам корисні поради щодо вибору майбутнього фаху

Вчора, 15 березня, у Новокаховській юнацькій бібліотеці відбулася пізнавальна година “Професії, які ми обираємо”. Молодь – майбутні оператори комп’ютерного набору та перукарі –  студенти НВПУ 16 із задоволенням слухала  запрошених гостей.
Серед них – депутат Новокаховської міської ради,  підприємець Сергій Хоменко.  Він який поділився власним  досвідом створення та ведення бізнесу.  Сергій Вікторович у розповіді особливий акцент зробив на тому, що важливо  бути впевненим у собі та своїх силах. А для цього людині потрібні  знання, безперервна самоосвіта та пізнання.  “Використовуйте раціонально та з користю свій вільний час, не лінуйтесь, будьте впевненими та цілеспрямованими”, – дав пораду студентам Сергій Хоменко.
Бібліотекар Марія Федотова також  розповіла  юним гостям про найпопулярніші професії на ринку праці України в найближчому майбутньому. Ознайомила юнацтво з книжковою виставкою “Вибір професії- вибір долі”. Запропонувала читачам книги, автори яких  на сторінках діляться власними історіями успіху та “створення себе”: Олександр Довженко, Олександр Покришкін, Микола Амосов, Василь Стус, Джек Лондон, Жюль Верн, та інші.
“Пізнавальна година подарувала незабутній досвід спілкування, надала молоді масу нової корисної і актуальної  інформації, викликала інтерес до різних професій”, – підсумувала бібліотекар.