Депутат облради Микола Ставицький звітував у Новій Каховці

Вчора, 6 грудня, у Новій Каховці, в приміщенні конференц-зали міського Палацу культури, перед громадою зі щорічним звітом виступив депутат обласної ради Микола Ставицький.

Він зосередив увагу   на зробленій роботі за рік, досягненнях, проблемних питаннях. Мова йшла про  стан доріг області,  перспективи розвитку  Херсонщини,  реформи та ін. Особливо обговорюваною темою був стан флори і фауни Херсонщини, збереження її природних багатств, що є пріоритетним завданням як для керівництва області, так і для  місцевої влади.

«Обласна рада  відкрита до діалогу та співпраці. Ми завжди готові стати на захист інтересів мешканців Херсонщини,  відстояти їхні інтереси», – резюмував депутат.

Чекав гостя і невеличкий сюрприз. Командування та особистий склад Новокаховського громадського формування з охорони громадського правопорядку та охорони державних кордонів «Ніхто крім нас» в особі керівника Володимира Арнаута висловили вдячність Миколі Ставицькому за співпрацю, підтримку різних проектів та ініціатив. А слова підкріпили «Подякою», яку вручили  наприкінці спілкування у присутності новокаховчан.

«Дуже вдячний за зустріч, за підтримку та постійну співпрацю  зі сторони хлопців з  ГФ «Ніхто крім нас». Багато зроблено в цьому році, але в рази більше треба зробити в майбутньому», – підсумував Микола Ставицький.