Депутати дотримують слово

Ні для кого не секрет, що всі школи України підтримують свою матеріальну базу на належному рівні завдяки допомозі турботливих батьків та щедрих спонсорів.

Напередодні свята останнього дзвоника колектив НВК «Д/з-ЗОШ  № 2» (директор Пуляєва Є. В.) отримали дорогий подарунок від депутатів Новокаховської міської ради Сергія Хоменка, Олександра Афанасьєва, підприємця та громадського активіста Романа Савича (на фото). Ці шляхетні й доброзичливі люди під час першого візиту до навчального закладу пообіцяли матеріально його підтримувати. І ось результат: двоє старих дерев’яних дверей в прибудові школи замінено на сучасні металеві. Чудо-двері ніби самі запрошують допитливих школярів та мудрих учителів до Країни Знань.

 Станіславський говорив, що  театр починається з вішалки, а друга школа починається тепер, безумовно, – з нових вхідних дверей. Це жартома, а   всерйоз – педагогічний колектив та адміністрація НВК щиро дякує  небайдужій депутатській групі за цінний (для школи) подарунок. Велике спасибі людям, які вміють дотримувати слова! 1

З повагою адміністрація  НВК № 2