Депутати міськради відвідали Корсунську школу

копия 1007131 травня, напередодні Дня захисту дітей Корсунську загальноосвітню школу відвідали гості – депутати Новокаховської міської ради від партії  «Опозиційний блок»  Євстратов С.В., Марченко Н.Г., Кубатко В.Г.

Вони привітали дітей, які відвідують пришкільний табір “Промінь” зі святом, привезли солодкі подарунки, фрукти та печіво. Діти розповіли, що вони знають про свято, про те, чим вони займаються в таборі, які ігри та заходи проходять в загоні «Сонечко». В таборі працюють гуртки: декоративно-ужиткового мистецтва, хореографічного мистецтва «Лілея», гурток «Я – Українець» національно – патріотичного  профілю.

Гості поспілкувалися з колективом школи, вислухали думки, побажання до міської влади, відповіли на запитання. Особливу увагу гості приділили  вивченню проблем та позитивного досвіду, що є в школі. А таких позитивних моментів не мало. Два роки Корсунська ЗОШ працює в новому приміщенні – триповерховій будівлі колишньої КЗОШСР, де обладнані затишні класні кімнати, де є навчальні кабінети з необхідним приладдям. На ці цілі з міського бюджету було використано значні кошти.

копия 10069Тепер в школі є своя сучасна котельня на твердому паливі, актова й спортивна зали, простора їдальня, бібліотека, роздягальня, зала національної символіки, в якій розташований зимовий сад з великою кількістю квітів. На великій пришкільній території розташований парк, в якому є гральний майданчик, «скульптури», виконані з підручних матеріалів. Усе це було зроблено  батьківською громадою разом зі школярами до Дня матері в травні минулого року. Клумби засаджено кущами, багаторічними квітами: трояндами, тюльпанами, півоніями, ірисами.

Корсунську школу відвідує багато дітей, які проживають в дачному селищі, навколишніх селах і їх кількість постійно зростає.

Колектив школи робить усе можливе для  того, щоб дітям було затишно і цікаво у рідній школі. Школа та її учні не пасуть задніх ні в якості навчання, ні в участі у культурному житті міста та свого села. Учні отримали  протягом навчального року 46 різних дипломів  та  грамот. 23% учнів  є відмінниками навчання. 45% педагогічного колективу складають вчителі вищої та  першої  категорії, багато з них мають педагогічне звання «Старший учитель». Школа має можливості та потенціал для свого подальшого розвитку.

Є й проблеми, які потребують нагального вирішення. Гостро стоїть необхідність відкриття дитячого садочка в селі, де мешкає 98 дітей дошкільного віку –  від 0 до 6 років. Можливість для цього є. На території школи розташований колишній гуртожиток КЗОШСР, який можна використати для вирішення цієї задачі.  А поки що тут  діє  підготовча до школи група  для дітей 5-річного віку.

Школа за оцінками мешканців є осередком суспільного життя Корсунки. Поки в селі є школа – село живе!

Гості побажали колективу школи успіхів у роботі та зазначили, що їм є над чим працювати. А депутати завжди допоможуть і підтримають селян у їх намаганні покращити умови життя в рідному селі.