Депутати Нової Каховки та соцпрацівники привітали учасників Другої світової війни

Наближається святкування Дня Перемоги. Дня який має велике значення не тільки для старшого покоління, але й для сучасного суспільства. 9 травня 1945 року увійшло в історію, як День Перемоги у найбільшій і найкривавішій війні на нашій планеті, в якій брали участь наші діди, прадіди, батьки та матері.

У багатьох українців є родичі та близькі, які загинули під час Другої світової війни. Практично кожна сім’я  зазанала втрат. Більшість знають про життя своїх близьких та родичів під час воєнного лихоліття з розповідей,  родинних архівів. У Новій Каховці  є люди, які  брали  безпосередню участь у бойових діях тієї далекої та жорсткої війни, які пройшли усі тяжкі випробування і попри все вижили. Ми у неоплаченному боргу перед ветеранами. Треба згадувати про них  завжди, не лише в день свята, оточувати їх турботою і увагою.

З метою соціальної підтримки ветеранів, за ініціативи міського голови Володимира Коваленка та депутатів Новокаховської міської ради, було прийнято рішення про виділення матеріальної допомоги особам, які брали безпосередню участь в бойових діях Другої світової війни.  Тож у передсвяття мер  Володимир Коваленко, секретар міської ради Олександр Лук’яненко, радник міського голови Юрій Кобцов, начальник оргвідділу Роман Пашкевич, небайдужі депутати – Олена МихайловаВіталій ПеретятькоОлександр Афанасьєв, Сергій ХоменкоОлександр Курдов, Наталія МарченкоСергій Євстратов, Сергій Сліпий, Павло Розломій, разом зі спеціалістами управління праці й соціального захисту населення щиро привітали ветеранів з Днем  Перемоги, побажали міцного здоров’я та висловили глибоку шану й подяку за мужність, проявлені  в тяжкі роки війни.

Активну участь у привітанні ветеранів також взяли: представник ГО “Оберіг” Андрій Федоренко та помічник-консультант депутата міської ради Юрія Власова Дмитро Бараній. Окрім грошової допомоги    ветеранів вітали з квітами та смачними подарунками. Загалом допомогу  отримали 62 ветерани.