Депутати Каховської районної ради вносили зміни до бюджетних рішень 2020року та визначалися з правами ОТГ на майно колишніх райрад.

23 грудня відбулася 3-тя сесія Каховської районної ради Херсонської області, на яку прибули 29 депутатів з 42 обраних.

Чотири питання з порядку денного сесії стосувалися бюджетних змін 2020 року. Зокрема, Великолепетихську районну раду представляла начальник фінансового відділу районної держадміністрації Ірина Мамаєва. Вона наголосила на збільшенні видатків до кінці цього року і детально розповіла про  стан утримання районної лікарні, навчальних закладів. Голова Верхньорогачицьокої райдержадміністрації Євген Ларченко доповів депутатам стосовно збільшення видаткової частини бюджету на потреби НУШ, центру соціальних служб (знаходиться в стані ліквідації), районної лікарні.

Пропозиції щодо бюджетних змін у вказаних районах, а також в Чаплинському районі були підтримані.

Потім народні обранці від районів області вирішували питання, пов’язані із передачею прав засновників тих чи інших закладів, комунальних підприємств і установ територіальним громадам. Напередодні сесії за головування депутата Олександра Кураса їх розглядали на постійній комісії з питань комунального майна та інфраструктури. Під час роботи сесії він доповідав по кожному. Також на запитання депутатів відповідали представники ОТГ, що були присутні в залі.

Після розгляду всіх питань порядку денного сесію було завершено. Наступного разу, за попередньою інформацією, депутати зберуться 19 січня.