Депутати Новокаховської міськради затвердили виділення додаткових коштів

З метою виконання заходів програми благоустрою міста Нова Каховка на 2019-2021 роки депутати міської ради, під час роботи 12-ї чергової сесії Новокаховської міської ради, яка відбулась 5 серпня, виділили додатково 400 тис. грн. КП «НК ШЕУ» на ремонт покриття внутрішньо-квартальних проїздів та прибудинкових територій та 130900 грн. для поповнення статутного капіталу на придбання ланцюга подачі гарячої суміші для асфальтоукладальника.

Особлива увага депутатів була приділена медичній галузі міста. Так, з метою виконання заходів міської цільової програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка», депутати міської ради виділили 196116 грн. на поточний ремонт кисневого трубопроводу інфекційного відділення та інтенсивної терапії лікарняного комплексу №1 по вул. Героїв України, 33-а та 48977 грн. для оплати проектно-кошторисних робіт капітального ремонту приміщень на першому поверсі дитячої поліклініки по вул.Свєтлова, 1.

Також на проведення поточного ремонту покрівлі дитячої поліклініки на лікарняному комплексі №2 по вул. Свєтлова, 1 було виділено кошти в сумі 49212 грн., а на проведення поточного ремонту покрівлі дитячого відділення на лікарняному комплексі №2 по вул.Свєтлова, 1 в сумі 49680 грн.

Організаційний відділ міської ради