Державна виконавча та реєстраційна служби будуть ліквідовані

unnamed_новый размерУряд прийняв рішення про ліквідацію Державної реєстраційної та Державної виконавчої служб, а також про передачу їхніх функцій Мін’юсту.

Як повідомляє офіційний сайт Мін’юсту, про це вчора йшла мова в Кабміні під час прес-конференції першого заступника Міністра юстиції Наталії Севостьянової.

За її словами, зміни в структурі Мін’юсту – це перший етап реформи, в результаті якої повноваження із реалізації державної політики у сфері примусового виконання рішень та у сфері державної реєстрації будуть передані Міністерству юстиції. Кінцевою метою змін є запровадження змішаної системи виконання рішень судів із залученнями приватних виконавців. Водночас буде запроваджено систему бонусів для працівників цієї сфери.

Буде створено систему винагород для державних виконавців за результатами ефективності їхньої роботи. Таким чином вони матимуть стимул – чим більше рішень виконав, чим якісніше працював, тим більше заробив за результатами місяця.

Крім цього, функції Державної реєстраційної служби мають бути поступово передані місцевим органам самоврядування, разом із усіма коштами, передбаченими на реалізацію цих функцій.

В результаті реформи на 20% буде скорочено кількість співробітників центрального апарату та на 10% – працівників територіальних органів юстиції. Загалом кількість співробітників у системі юстиції знизиться на 2500 осіб по свій Україні.