Держекоінспекція та громадські інспектори на варті природного середовища

Державною екологічною інспекцією у Херсонській області 3 лютого 2017 року проведено робочу зустріч із громадськими інспекторами з охорони довкілля на якій скоординовано спільні дії на перший квартал 2017 року, повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Держекоінспекція та громадські інспектори на варті природного середовища
khoda.gov.ua

Також під час зустрічі проведено навчання з громадськими інспекторами з охорони довкілля, їх ознайомлено з новими законодавчими та нормативними документами, які регулюють здійснення громадського контролю, надано практичну та методичну допомогу з питань здійснення громадського контролю за додержанням законодавства про охорону навколишнього природного середовища, раціонального використання та відтворення природних ресурсів.

Також підведені підсумки роботи громадських інспекторів з охорони довкілля за четвертий квартал 2016 року: здійснено 24 рейдових перевірок, в результаті чого було виявлено близько 30 фактів порушення природоохоронного законодавства: незаконний вилов та торгівля водними живими ресурсами, вирубка дерев у лісах та лісосмугах Херсонщини, незаконне полювання.

За підсумками робочої зустрічі з громадськими інспекторами сплановано спільні заходи щодо охорони навколишнього природного середовища у Херсонській області.