Динаміка кольору та уяви. У картинній галереї Нової Каховки розпочала роботу нова яскрава виставка

Новий виставковий рік  у картинній галереї ім. А. Гавдзинського розпочався яскравою подією – черговою виставкою, яка розпочала роботу вчора, 10 січня.

Цього разу увазі глядачів була презентована виставка молодих місцевих художників-графітистів Романа Кулєшова та Віталія Долгого. Як розповіла директор галереї Олена Михайленко, з творчістю цих митців новокаховчани вже мали нагоду познайомитися близько двох  років тому.  Нині вони представляють нові напрацювання в рамках  виставки «Динаміка кольору». До   експозиції увійшли абстракції, асоціативні полотна, живопис.

Молоді митці  захоплюються технікою графіті. Брали участь у фестивалі настінного малярства, що проходив у нашому місті кілька років тому. Роман Кулєшов також долучився до акції «Намалюй своє місто», яку проводила картинна галерея. «Робота Романа припала до душі багатьом. Але вона не продається», – зазначила Олена Дмитрівна. На її думку хлопці, попри те що, не є професійними художниками, мають  неабиякий хист та великі перспективи.

Як розповіли митці, заняття живописом – їхнє хоббі для душі. Творять у вільний від роботи час. Серед робіт Романа нещодавно з’явилися пейзажі, написані олією. На них переважно зображені мальовничі куточки Нової Каховки. Не так давно Роман переїхав працювати і жити до столиці, а ностальгія за рідними місцями знайшла ось таке втілення у творчості.

Родзинкою нової виставки стало масштабне полотно завдовжки  1, 8 м під назвою «Фламінго». Помилуватися всіма роботами виставки можна, завітавши до картинної галереї. Експозиція працюватиме до 25 лютого.