Діти Президента України виступили на благодійному концерті

Фото www.president.gov.ua
Фото www.president.gov.ua

Марина Порошенко разом з дітьми відвідала благодійну подію”Любов милосердствує” у Запоріжжі. Діти також взяли участь як виконавці у благодійному концерті, метою якого був збір коштів на придбання кардіологічного обладнання та мобільного ренген-апарату для Запорізької обласної дитячої лікарні. Родина Президента відгукнулась на запрошення дитячо-юнацького симфонічного оркестру Запорізької єпархії УПЦ.

Про подію повідомляється на офіційній сторінці Петра Порошенка у соціальній мережі Facebook.

За повідомленням офіційного інтернет-представництва Президента України Петра Порошенка, у заході також взяли участь ініціатор проекту “Любов милосердствує” архієпископ Запорізький та Мелітопольський Лука, Голова Запорізької обласної державної адміністрації Григорій Самардак. На концерт були запрошені діти-переселенці та родини учасників АТО, а також меценати-благодійники, керівники підприємств та організацій області. До благодійного концерту долучився академічний оркестр Запорізької обласної філармонії під керівнцтвом народного артиста України Вячеслава Реді.

“Любов милосердствує” – благодійний проект Запорізької єпархії УПЦ, що проходить у Запоріжжі з 2011 року. Мета проекту – збір коштів на медичне обладнання для діагностики та лікування тяжкохворих дітей (онкологія, туберкульоз, діабет), а також програми донорства для хворих дітей запорізького краю.