Дітлахи з Нової Каховки надіслали подарунки українським воїнам

«Дорогий воїне! Дякую тобі за те, що ти захищаєш мене і мою сім’ю! Дякую за твою відвагу, хоробрість та честь…», – пише семирічна Лєра з Нової Каховки у своєму листі, який незабаром потрапить у Маріуполь, а точніше у смт Мангуш, що неподалік від Маріуполя.

Зовсім випадково автор цих рядків дізналась, що Новокаховська бібліотека для дітей відправляє зібрану власноруч посилку для наших захисників. Буквально за кілька хвилин до того, як маленькі ентузіасти разом зі своїм керівником, завідуючою Валентиною Карпенко, вирушили до «Нової пошти», ми розпитали, що ж вони відправляють і кому.Изображение-367

-6 грудня Україна відзначатиме День Збройних сил. В цей день ми шануватимемо своїх захисників,  будемо з гордістю говорити про нашу армію, яка є і якою ми пишаємося. Напередодні свята працівники міської бібліотеки для дітей разом із своїми читачами та волонтерами збирали подарунок для українських солдатів, щоб відправити його на передову, туди, де стоять  наші захисники, боронячи незалежність держави та наш спокій, – розповіла Валентина Іванівна. – Ідея зробити такий подарунок виникла ще восени, коли вперше  зібралися в бібліотеці дітки – учасники гуртка «Умілі руки», щоб зробити свої перші ляльки-мотанки – найдавніший український оберіг. За місяць занять у нас утворилася ціла колекція із дитячих робіт, які ми й вирішили відправити  захисникам України. Кожен із дітей, хто долучився до збирання посилки, приніс щось своє: Анастасія Тепляк принесла ляльку-зерновушку, яку виготовила вдома, Валерія Максимова зробила малюнок-аплікацію та написала листа, Діана Татусь намалювала дуже щирий малюнок, в якому всі почуття  кожної української родини, яка проводжає свого сина, чоловіка, батька на війну. Долучилися до збирання подарунків всі працівники бібліотеки, бібліотечні волонтери та  викладач гуртка «Умілі руки» Наталія Лепська.  Допоміг у відправленні посилки, надав контакти,  волонтер  Олександр Пилипенко.  Дякуючи йому, наше послання «пішло» за конкретною адресою.

Посилку отримають  морські піхотинці, серед яких і наш земляк, новокаховчанин Артем. Сподіваємось, що його разом з побратимами  порадують теплі й щирі послання від діток з рідної Нової Каховки.1

Додамо, що гурток при бібліотеці ведуть сестри Лепські, Ольга та Наталія. Заняття безкоштовні і проводяться на абсолютно благодійних засадах. Покищо у дівчат сім підопічних. Тож, малеча міста, поспішайте, якщо прагнете творити красу своїми умілими рученятами!

Крім оберегів, малюнків і листів, діти поклали до своєї посилки солодощі, чай, а ще – лист від всієї бібліотеки (на фото).

Библиотека
Изображение-370 2 Изображение-373 Изображение-377Изображение-372

Надія Бережко