ДИТЯЧА ОЛІМПІАДА ХЕРСОНЩИНИ – 2015

З 5 по 18 червня у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Прибрежний» (смт Лазурне, Скадовський район) відбулися масові комплексні змагання для вихованців дитячо-юнацьких спортивних закладів області «Дитяча Олімпіада Херсонщини-2015». В змаганнях взяли участь 285 спортсменів з 19 районів і міст області.IMG_0935Про це повідомив старший спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Кирило Сичов.
Під час церемонії відкриття олімпіади юних спортсменів привітали начальник управління молоді та спорту обласної державної адміністрації Юрій Семченко, голова обласного відділення Національного олімпійського комітету України, заслужений майстер спорту СРСР, срібний призер Олімпійських ігор 1988 року в Сеулі, багаторазовий чемпіон світу, Європи, СРСР та України з веслування на байдарках і каное Сергій Кірсанов, заслужений майстер спорту СРСР, срібний призер Олімпійських ігор 1988 року в Сеулі, багаторазовий чемпіон світу, СРСР та України з веслування академічного Микола Комаров, майстер спорту СРСР, чемпіон світу, СРСР та України з веслування академічного, голова обласної федерації веслування академічного Ігор Гарагуля, директор Херсонського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Сергій Ротонос, директор позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Прибрежний» Ігор Панфьоров.
Загальнокомандне перше місце серед міст і районів І групи виборов Цюрупинський район, на другому місці – м. Херсон, на третьому місці – м.Нова Каховка. Серед команд ІІ групи перше місце виборов Каланчацький район, на другому місці – Нижньосірогозький район, на третьому місці Вергньорогачицький район.
В змаганнях з настільного тенісу І місце виборола команда Цюрупинського району, на ІІ – команда м. Каховки, на ІІІ – Нової Каховки. Серед легкоатлетів І місце виборола команда Каланчацького району, срібло завоювала команда Цюрупинського району, на 3-й сходинці – команда Білозерського району. З футболу першість виборола команда Каховки, на ІІ місці – команда м. Херсона, на ІІІ місці – команда Каланчацького району. У турнірі з волейболу І місце виборола команда Голопристанського району, на ІІ місці – команда Бериславського району, на ІІІ – команда Верхньорогачицького району.IMG_0959Перше місце зі спортивно-олімпійської вікторини «Зірки Олімпії» (історія Олімпійських ігор, Олімпійські ігри сучасності, знавець олімпійського руху і спорту) виборола команда Херсона, на ІІ – команда Нижньосірогозького району, на ІІІ місці – Цюрупинський район.
Крім того, наша землячка, новокаховчанка Марія Горєлова визнана кращою спортсменкою «Дитячої Олімпіади Херсонщини-2015». Кращим спортсменом визнаний Віталій Глушак з Цюрупинського району, а кращим футболістом став Микита Дененчук з Каховки. IMG_0936 IMG_0937 IMG_1130 IMG_1132 IMG_1144 IMG_1220