Дітям – про безпечний інтернет

У рамках відзначення 7 лютого Дня безпечного Інтернету (Safe Internet Day), у загальноосвітній школі №6 (директор Людмила Гайсенюк), було проведено інформаційні хвилинки, бесіди.

На уроці інформатики   учні мали можливість обговорити безпосередній зв’язок теми зі своїм щоденним досвідом користування  Інтернетом та плануванням подальших дій його безпечного використання, починаючи зі спілкування у соціальних мережах, завершуючи придбанням товарів онлайн.

Ми живемо в епоху інформаційних технологій, які увійшли у життя кожного з нас.  Розвиток сучасної глобальної мережі Інтернет дав поштовх  розвитку різного виду страхів для дітей та їхніх батьків. Дорослі, не завжди маючи досвід спілкування в мережі, щонайменше, стривожені доступом своїх чад до цієї «темної та страшної мережі.

“Тож, шановні батьки, якщо ваші діти користуються послугами Інтернету, то не забувайте стежити за змістом матеріалів, які переглядає ваша дитина , а краще користуйтеся системою «Батьківського контролю» або просто введіть пароль, щоб діти не могли самостійно підключатися до мережі”, – закликають педагоги.