Дивитися обов’язково: мандрівник зафільмував неймовірну красу українських Карпат (Відео)

Цими днями у мережі з’явилось відео, на якому мандрівник і фотограф Антон Бородавка показав один день в Карпатах на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей.

Об’єктом цікавості митця стала одна з найвищих вершин України – гора Піп Іван (2020 метрів над рівнем моря), розташована на південно-східному кінці головного хребта масиву Чорногора. Хоча відео й займає трохи більше трьох хвилин, зйомка тривала цілу добу.

Щодо своїх мандрів пан Антон зазначає: “Повноцінна відповідь на регулярне питання: “Навіщо ви туди йдете?” – Все ще не сформульована, але фотографія навіяла на думку. На вранішньому морозі видертися на височезну купу каміння, завмерти, щоб сніг не хрустів під ногами і зловити обличчям перший промінь сонця, що ледь визирнуло з-за обрію – це щастя. Доступне і вельми складне в спробах його зловити, але щастя. І, як будь-який щасливий момент, цей – вимагає деяких зусиль. І, до речі, це всього лише одна з багатьох причин наполегливо лізти наверх. Ходіть у походи, зустрічайте світанки і залишайтеся молодими!”