Дивіться на Херсонщину очима новокаховської молоді!!!

Саме ці юнаки і дівчатка протягом всього проекту будуть ходити вулицями і стежками, тропами і населеними пунктами, шукати, розкривати і дивувати самобутністю нашого краю.

Тож, знайомтеся:  весела, амбітна, і однаково неподібна команда Новокаховського техніко-економічного ліцею – «Profiліц».

Протягом двох днів команда мандрувала вулицями рідного міста.

Найперше ліцеїсти подалися до Центральної міської бібліотеки, бо саме ця бібліотека є методичним центром, саме тут зберігаються рідкісні матеріали і книжки з краєзнавства. Організована в липні 1953 року, сьогодні головна бібліотека Новокаховської ЦБС є сучасним інформаційним центром у місті.

Побували ліцеїсти у кабінеті з краєзнавства, в якому зберігаються книги та статті про область в цілому, а також матеріали про історичні і культурні особливості міста.

Крім того познайомилися з творчістю місцевих письменників, а також згадали імена, тих хто прославляв наш край у спорті і мистецтві.

Бібліотекарі міської бібліотеки пообіцяли команді надавати для використання всі матеріали, пов’язані з Херсонщиною та забезпечити бібліографічною інформацією нашу молодь.

Отож, краща цитата дня  від «Profiліц»: «Бібліотека зберігає інформацію, яка допоможе розвити наше уявлення про історію міста»!

Ось так, друзі, і ніяк інакше!!!

День другий…

Картинна галерея ім. А.С. Гавдзинського

або Місце, яке навчає любити мистецтво

Якщо прогулюватися  Історичною вулицею можна вдивувати багато цікавого…

Оскільки, любов – справа всеохоплююча, вже через декілька хвилин, наші ліцеїсти перетворилися в справжніх поціновувачів, слухаючи, дивлячись і вражаючись.

Отож,  історія Новокаховської  Картинної галереї почалася в 1961 році, коли молодий одесит Альбін Гавдзинський подарував  Новій Каховці 237 своїх картин. Етюдні роботи художника зберігають в теках і кожного року оновлюється постійно діюча виставка майстра.

Словами дітей: «Мені дуже рідко не буває нудно в таких місцях. Але сьогодні було більш ніж цікаво»

«Мистецтво дуже надихає на нові роздуми».

А з яким настроєм ви покинете Картинну галерею міста Нова Каховка?

Варто перевірити!!!